Odmítnout vše můžete zde.

Rozvoz dřevních pelet a briket realizujeme dodávkou, kde maximální množství je jedna paleta nebo nákladním autem s hydraulickým čelem a elektrickým paletovým vozíkem. Jsme schopni najednou Vám dovézt až 4 tuny dřevníchch briket nebo pelet přímo na Vámi určené zpevněné místo u vás doma. Elektrickým paletovým vozíkem Vám ušetříme fyzicky náročnou práci. Cena je 25 Kč/Km. Celková cena dopravy je závislá na vytížení nákladního auta a odvozní vzdálenosti (vozíme již od 300 Kč za paletu).  

 

 

 


Úvod » Dřevní brikety » Dřevěné brikety RUF 960 kg


        

Dřevěné brikety RUF 960 kg

top produkt

skladem

 

Dostupnost: vyprodáno
Číslo produktu: 21
šířka: 6 cm
výška: 9 cm
délka: 15 cm
Balení
Cena před slevou 13 440 Kč (537,60 €)
naše cena bez DPH: 6 678 Kč (267,13 €)
naše cena s DPH (15 %):
7 680 Kč (307,20 €)

Dovážené brikety jsou vhodné pro všechny typy krbů, krbových kamen, kotlů a kamen na dřevo. Vysušené piliny  z  dřevin se pod vysokým tlakem lisují a není k nim přidáno žádné pojivo, jsou tedy stoprocentně přírodního původu. Proto je lze použít i na grilování.

Brikety mají vysokou výhřevnost: min. 17 Mj/kg, obsah popelu max. 0,41 %. Minimální hustota 1,05kg / dm3. Naše dovážené brikety byly hodnoceny českou národní zkušebnou v Brně (Strojírenský zkušební ústav v Brně).

Vyznačují se dlouhou dobou hoření s minimálním množství popela. Balení: brikety jsou baleny po 10 kilogramech v balíku 12 kusů. Na paletě je 960 kg a každá paleta je zabalena do strečové fólie. 

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.